Please increase your browser's height!

VCES.cz
  • klient VCES, a.s.
  • rok 2018

VCES je jedna z největších evropských stavebních a developerských skupin jako součást Bouygues Construction Group. Připravili jsme pro ně webový portál se všemi možnostmi, které by taková stránka měla nabízet – od představení společnosti a jejích referencí až po komplexní vyřizování nabídek práce. Klíčová slova tohoto projektu? Typografie, white space, variabilní a responzivní layout – to vše editovatelní v administračním rozhraní.

Důležitost kariérní sekce

Víme, že zaměstnanci jsou klíčovým měřítkem zdravé společnosti a proto jsme do stránky kariéra věnovali tolik energie. Přehledné informace o výhodách a benefitech, strukturovaný seznam s možností filtrování a detail pozice s odpovědním formulářem jsou toho důkazem.

Animace, přesně načasované přechody a jednoduchý parallax efekt.

Jasně, známe to. Každý web někdy, nějak, na něco použije parallax. Máme to taky rádi, ale neradi to s použitím přeháníme. VCES.cz je přesně příkladem, kde si myslíme, že parallax má svou hranici. Tohle je příklad detailu reference.

Detail reference

Možnost editace každé informace je u detailu stavby zásadní. Zvýrazněné texty, obrázky, různé galerie, to vše lze editovat. Z pohledu administrátora je praktická možnost exportovat referenci do PDF, tisk takové stavby na schůzku nebo poslání klientovi e-mailem je tak samozřejmostí.

Stránky Náš tým a Kdo jsme

Plná editace v backendu. Tečka.