Please increase your browser's height!

Mobilní aplikace “Downtown Doral”
  • klient Codina Partners
  • rok 2020

Potřeba

Codina Partners – developer, stojící za celou čtvrtí Downtown Doral v americkém Miami, za námi přišel s jasným požadavkem. Vytvořit mobilní aplikaci která bude sloužit jako přehledný informační rozcestník, zobrazující bohaté zázemí města – od restaurací, barů a obchodů přes administrativní zázemí po umělecké instalace a kulturní představení. Tento mobilní rozcestník by pak mělo být možné různými způsoby využít také jako marketingový nástroj – zaměřený jak na rezidenty, tak na vysoký počet turistů která Downton Doral navštěvují.

Naše řešení

Projekt jsme již v začátku rozdělili do několika fází z vícero důvodů, především bylo ale potřeba přijít s první verzi aplikace velice rychle. Pro mobilní rozcestník čtvrti Downtown Doral jsme v krátkém čase dvou měsíců navrhli a naprogramovali jednoduchou mobilní aplikaci a přehledným a logicky uspořádaným interfacem pro iOS a Android. Za aplikací stojí na míru napsané administrační rozhraní, ze kterého se do aplikace načítá veškerý obsah.

Jelikož samotná aplikace slouží především jako průvodce oblastí pro místní a místní návštěvníky a jako nástroj pro čerpání řady slev a výhod u vybraných prodejců, navrhli jsme 3 základní zobrazení pro mapu, promo kupóny a základní nastavení účtu.