Please increase your browser's height!

5th Spectaculare
  • klient Spectaculare
  • rok 2018

Pro pátý ročník Spectaculare, festivalu plného té nejlepší hudby, na jakou v Praze narazíte, jsme vytvořili zbrusu novou vizuální identitu. Web a s ním i tiskový design je ozdobený novým logotypem a prosycený novou atmosférou. Jelikož nám Spectaculare v roce 2018 předvedl jeden z dosud nejpůsobivějších ročníků, zařadil se tenhle projekt mezi naše nejoblíbenější. Doufáme, že se vám taky tak líbí.

Logotyp

Jednoduchá typografie festivalu Spectaculare sluší nejvíc. V minulosti se každoročně měnila, tentokrát jsme použili krásné nové fonty BW Nista v různých řezech a stylech.

Barevná paleta a typografie

Festival Spectaculare tak nějak tíhnul k temnu – jejich design býval vždy plný tmavých odstínů. To jsme změnili, a celým designem tak prostupují fialové tóny na světlém pozadí. Co se týče fontů, naše volba byla jasná. BW Nista, jehož autorem je Alberto Romanos, je působivý bezpatkový font plný tolika nádherných detailů, že ani nejde říct, co se nám na něm líbí nejvíc. Jen se zkuste podívat třeba na tah písmene „g“.

Textury a pozadí

Jejich tvorba zahrnovala tolik kroků, že už bychom přesně tenhle design znovu vytvořit ani nezvládli. Textury jsme použili pro tisk, webdesign i pro veškeré animace, které jsme pro festival a jeho online obsah vytvořili.

Tiskoviny

Kolem stovky citylightů, animací pro digiboardy, rollupů a plakátů po celé Praze.

Design webu a development